HAKKIMIZDA
Öznuhoğlu Seyahat, 1996 yılından bügüne sahip olduğu yenilenmiş araç filosuyla Türk Cumhuriyetlerine yaptığı seferlerle hem yolcu, hem de kargo taşımacılığı yaparak sektörde kısa zamanda yerini almış bu güzergahta lider firmalardandır.


İstanbul - Azerbaycan (1996 itibariyle)
İstanbul-Azerbaycan seferlerine yoğunluk veren Öznuhoğlu Seyahat, koşulsuz müşteri memnuniyeti için kalite standartları çalışmalarına devam etmektedir. Yaptığı yatırımlarla araç filosunu devamlı yenileyen Öznuhoğlu Seyahat, yolcu ve eşyaların nakli esnasında gerçekleştirdiği yol emniyeti, araç emniyeti, yolcularımızın emniyeti, zamanında ulaşım ve ekonomik çözümlerle siz değerli misafirlerimize hizmet vermekten onur duyar...İstanbul - Rusya (2013 yılı itibariyle)
2013 yılı itibariyle Rusya seferlerimiz başlamış olup Kafkasya ülkelerine yolcu ve kargo taşımacılığı hizmeti alanında, geçen sürede güzergah üzerindeki yerini sağlam bir zemine oturtumuştur.


Personel Taşımacılığı
2015 yılı itibari ile faaliyetlerimize personel taşımacılığı ekleyerek bu alanda ilk hizmet noktamız olan yeni hayata geçirilen TRT WORLD İngilizce devlet kanalı bizim için 25 araçlık bir hizmetle personel taşımacılığı alanında bir başlangıç olmuş ve çok olumlu bir deneyimle sektörde yer almamızı kolaylaştırmıştır.


Ticari Araç Kiralama
Kurulduğu ilk günden bu güne kalitenin öncüsü olmuş ve girmiş olduğu sektörlerde her zaman başarıyı yakalayan firmamız Ticari Araç Kiralama alanında sahip olduğu geniş filosu ile ihtiyaçlarınıza cevap vermektedir...